У Миколаївській області журналістів побили люди, пов’язані «Нібулоном»

12.09.2018 21:50
 • Наразі знімальна група заблокована на території парковки біля місцевої філії “Нібулону” вже протягом 5 годин. 

  Відмічається, що раніше до журналістів проекту звернулися жителі Лідіївки зі скаргою на те, що “Нібулон” відбирає у них землю. Журналісти, які приїхали розібратися у рамках розслідування у цій історії, звернулися до філії ТОВ СП “Нібулон” у Лідіївці, зокрема до керівника філії Дмитра Шейка, щоб почути їхню позицію з приводу цього питання. 

  Однак Шейко від коментарів відмовився та втік на територію заводу, попередньо штовхнувши журналістку.

  Незабаром приїхала поліція, яку викликав Шейко. Журналістка попросила її зафіксувати факт перешкоджання професійній діяльності та написала заяву. Однак в цей час на знімальну групу напали люди, яких, очевидно, покликав керівник філії.

  “Поки я пишу заяву, 40 людей, злих, агресивних, вибігають та нападають на оператора і водія знімальної групи, забирають техніку, квадрокоптер, камери, все це кидають”, – каже Христина Кришиха.

  Завдяки поліції техніку вдалося забрати. Проте надалі за допомогою своїх автомобілів представники заводу заблокували на парковці біля заводу як знімальну групу, так і поліцію.

  На місце події приїхав Олег Ситніков, керівник відділу поліції, та дві групи швидкого реагування, але врегулювати ситуацію не вдається – журналісти та поліція заблоковані вже протягом 5 годин

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: