Аграрії вимагають від Петренка швидкого повернення господарства «Строгого» власникам

13.09.2018 09:30
 • «Ми глибоко стурбовані безперервними спробами та успішними рейдерськими захопленнями корпоративних прав, прав користування земельними ділянками та майна (врожаю) сільгоспвиробників. Випадок ФГ “Строгого О.Ф.” є одним з кричущих прикладів даної згубної практики у її найгірших проявах», – йдеться у тексті звернення.

  Нагадаємо про те, що 11 вересня на території захопленого рейдерами фермерського господарства «Строгого О.Ф» відбулася сутичка зі стріляниною, під час якої були поранені четверо осіб. Відео з місця подій оприлюднив голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник.

  Фермерське господарство «Строгого О.Ф.» на Харківщині вкрали у власника за допомогою переоформлення прав власності. Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада» назвав цей випадок рейдерства «небувалим», оскільки «підприємство було вкрадено за сім хвилин». Він наголосив, що у випадку з цим фермерським господарством «ми маємо дуже негативний сигнал, якого ще жодного разу за всю історію в такій кількості не було».

  Поліція взяла під контроль господарство фермера Строгого, раніше захоплене рейдерами.

  Раніше, Аваков назвав ім’я підозрюваного у рейдерському нападі на агрофірму «Строгого».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: