Один з найбільших виробників добрив в Україні припиняє роботу

12.09.2018 16:16
 • “Сєверодонецький “Азот”, що входить в азотний бізнес Group DF, тимчасово призупинив випуск азотних добрив. Зупинка виробництва пов’язана з виконанням виробничого плану і накопиченням на складах достатньої кількості продукції, необхідного для проведення сезонних сільськогосподарських робіт”, – сказано в ньому.

  Зі слів голови правління підприємства Леоніда Бугайова, виробленої продукції повністю достатньо, щоб в повному обсязі покрити існуючий попит з боку українських аграріїв.

  Зазначається, що на сьогодні всі складські приміщення заводу затоварені.

  При цьому Бугайов зазначив, що у міру зростання платоспроможного попиту підприємство буде запущено і випуск продукції буде відновлено в найкоротші строки.

  За даними компанії, з червня 2018 року Черкаський “Азот”, “Рівнеазот” і Сєверодонецький “Азот” загалом випустили понад 500 тис. тонн азотних добрив.

  Бугайов уточнив, що потужностей Черкаського “Азоту” і “Рівнеазоту” достатньо для покриття залишків потреб на осінню посівну.

  “Ми звернулися до Міністерства аграрної політики з проханням озвучити відсутність потреби в азотних добривах для проведення осінньої посівної метою планування технологічних зупинок наших підприємств для підготовки до зимового періоду. Поки що ніякої відповіді ми не отримали”, – прокоментував він.

  Під час зупинки на підприємстві будуть проведені необхідні заходи щодо здійснення технологічної підготовки підприємства до зимового періоду згідно з регламентними роботами.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: