Агрохолдинг «Мрія» після виходу з банкрутства продали саудитам

12.09.2018 13:27
 • Як повідомляє прес-служба «Мрії», угода включає продаж всіх об’єктів інфраструктури, технічного парку, а також компаній, що володіють правом оренди земельного банку.

  Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні разом з дочірньою компанією SALIC – Continental Farmers Group (CFG).

  Голова правління SALIC UK Халід Алабуд нагадав, що компанія CFG працює в Україні з 2006 року, обробляючи 45 тис. га у Львівській і Тернопільській областях.

  «Ключова ідея SALIC UK –  виявлення, придбання і довготермінова робота з прибутковими та стійкими інвестиціями в агробізнесі. Сільське господарство – довготерміновий бізнес, і підходить для інвесторів з довготерміновою перспективою. Сьогоднішнє придбання «Мрії» ідеально походить під інвестиційні критерії SALIC UK, а необхідні для компанії інвестиції забезпечать довгострокову рентабельність цього чудового активу», – сказав він.

  Радниками «Мрії» під час підготовки угоди, а також кредиторами в процесі реструктуризації боргу компанії виступили Rothschild & Co у співпраці з ICU, Finpoint як локальними партнерами, а також Hogan Lovells.

  «Після дефолту «Мрії» її кредитори стали власниками бізнесу та протягом трьох років підтримували компанію, надаючи їй значний робочий капітал. Фактично, вони врятували «Мрію» від банкрутства: реструктуризували 1,1 млрд доларів боргу, зберегли робочі місця й відновили виробничу діяльність компанії, – сказав директор-керівник Rothschild & Co Джованні Сальветті. – Але кредитори, що стали акціонерами «Мрії» волею обставин, не є сільськогосподарськими підприємцями та розуміють, що для подальшого розвитку та благополуччя компанії необхідний стратегічний профільний інвестор, що володіє достатньою експертизою та ресурсами для виведення «Мрії» на якісно новий рівень».

  Раніше повідомлялося про те, що Саудівська сільськогосподарська та тваринницька інвестиційна компанія (Salic) близька до завершення угоди про придбання однієї з найбільших сільськогосподарських компаній в Україні «Мрія», після чого під її управлінням буде земельний банк на 200 тис. га.

  Salic вже управляє близько 45 тис. га, що знаходяться поруч з землями «Мрії» і придбання призведе до створення однієї з найбільших сільськогосподарських компаній в Україні. “Мрія” щойно завершила реструктуризацію боргу на суму 1,1 млрд доларів після того, як кредитори, включаючи BNP Paribas SA та Credit Agricole SA, взяли на себе управління компанію у 2015 році.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: