Поліція взяла під контроль господарство фермера Строгого, раніше захоплене рейдерами

12.09.2018 10:29
 • «Приїхали на підприємство спецназ і Національна гвардія оперативно спрацювали взяли під свій контроль повністю даний об’єкт вивели всіх рейдерів які здійснили фізичне захоплення даного комплексу їх по одному затримали», – сказав він.

  За його даними, зараз у відділі поліції проводяться слідчі дії.

  Раніше повідомлялося, що 11 вересня під час деблокування фермерського господарства «Строгого О.Ф» поліцейські затримали 25 чоловік, у них вилучена травматична зброя і спецзасоби. Ще 30 чоловік, які знаходилися на території агрофірми, доставлені до Зміївського відділу поліції для з’ясування усіх обставин події.

  Нагадаємо про те, що 11 вересня на території захопленого рейдерами фермерського господарства «Строгого О.Ф» відбулася сутичка зі стріляниною, під час якої були поранені четверо осіб. Відео з місця подій оприлюднив голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник.

  Фермерське господарство «Строгого О.Ф.» на Харківщині вкрали у власника за допомогою переоформлення прав власності. Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада» назвав цей випадок рейдерства «небувалим», оскільки «підприємство було вкрадено за сім хвилин». Він наголосив, що у випадку з цим фермерським господарством «ми маємо дуже негативний сигнал, якого ще жодного разу за всю історію в такій кількості не було».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: