Рейдери підстрелили фермера Строгого на Харківщині

11.09.2018 17:06
 • “Дикий Захід” на Харківщині – рейдерське захоплення фермерського господарства Строгого О. Ф. лунають постріли, поранений власник, постраждали навіть жінки, а тільки тому, що захищали свої права», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

  Як зазначив І. Слободяник, «коли керівництво держави відкрито демонструє неповагу до Закону, то чиновники середньої ланки та шахраї миттєво підхоплюють це та повторюють!»

  «В умовах сьогоднішнього правосуддя, де Міністерство юстиції – інструмент рейдерства в державі, поліція – сторонній спостерігач, такі ситуації будуть повторюватися постійно!» – додав голова комітету Асоціації фермерів.

  Раніше повідомлялося про те, фермерське господарство «Строгого О.Ф.» на Харківщині вкрали у власника за допомогою переоформлення прав власності. Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада» назвав цей випадок рейдерства «небувалим», оскільки «підприємство було вкрадено за сім хвилин». Він наголосив, що у випадку з цим фермерським господарством «ми маємо дуже негативний сигнал, якого ще жодного разу за всю історію в такій кількості не було».

  Нагадаємо про те, що 8 вересня фермерське господарство «Строгого О.Ф.» в Зміївському районі Харківської області піддалося рейдерському нападу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: