Експорт вітчизняного сухого молока завмер

11.09.2018 15:29
 • Вони додали, що така ситуація склалась через те що світові ринки успішно підживлюються з європейських інтервенційних запасів.

  «Більшість імпортерів на переговорах наполягають на закупівлі СЗМ в Україні за ціною навіть нижче 1500 USD/т. Правда, за такою ціною виробники не поспішають віддавати товар. У когось є більш вигідні контракти з Китаєм, хтось потроху розпродає товар на пострадянському просторі за цінами від 1550 USD/т, хтось реалізує сухе молоко на внутрішньому ринку, а хтось тримає його на складі до кращих часів», — йдеться у повідомленні.

  Експерти кажуть, що ціни на внутрішньому ринку на високоякісне молоко останнім часом навіть трохи зросли. Продавці вже просять за таке сухе знежирене молоко 52-55 тис. грн/т. У той же час товар гіршої якості можна придбати і за 47 тис. грн/т.

  «Слабкий попит і на сухе незбиране молоко. За нього імпортери погоджуються платити в основному не більше 2700 USD/т. Для внутрішнього ринку виробники останнім часом трохи збільшили ціни, пропонуючи СНМ по 85-92 тис. грн/т», — кажуть експерти.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: