Поліція відкрила справу через захоплення фермерського господарства на Харківщині

11.09.2018 12:15
 • При цьому він не уточнив, за яким статтями було відкрито провадження. «Сьогодні проводяться усі необхідні слідчі дії», – додав він.

  У свою чергу Денис Строгий – син постраждалого ФГ «Строгого Олександра Федоровича» під час прес-конференції поскаржився на бездіяльність поліції.

  «Правоохоронні ограни займаються саботажем. Коли приїхали ці молодики, ми одразу зателефонували 102, приїжджали слідчі, наряд поліції, писали заяви. До сих пір я не знаю, чи внесли їх до реєстру», – сказав він.

  Раніше повідомлялося про те, фермерське господарство «Строгого О.Ф.» на Харківщині вкрали у власника за допомогою переоформлення прав власності. Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада» назвав цей випадок рейдерства «небувалим», оскільки «підприємство було вкрадено за сім хвилин». Він наголосив, що у випадку з цим фермерським господарством «ми маємо дуже негативний сигнал, якого ще жодного разу за всю історію в такій кількості не було».

  Нагадаємо про те, що 8 вересня фермерське господарство «Строгого О.Ф.» в Зміївському районі Харківської області піддалося рейдерському нападу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: