Фермерське господарство на Харківщині вкрали за сім хвилин

11.09.2018 11:41
 • Під час прес-конференції в Києві він назвав цей випадок рейдерства «небувалим», оскільки «підприємство було вкрадено за сім хвилин».

  Голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада» наголосив, що у випадку з фермерським господарством «Строгого О.Ф.» на Харківщині «ми маємо дуже негативний сигнал, якого ще жодного разу за всю історію в такій кількості не було».

  «Якщо сьогодні у фермера забирають його підприємство і на це є всі необхідні юридичні документи, то стояти осторонь кожен з нас не може, тому що завтра вони прийдуть до інших. Тих фермерів в Україні не так багато залишилось», – сказав він.

  У свою чергу Денис Строгий – син постраждалого ФГ «Строгого Олександра Федоровича» розповів, що до них на сільськогосподарське підприємство у минулу суботу прийшли молодики спортивної зовнішності, тобто «тітушки».

  «Увірвалися, заблокували усі входи-виходи… сказали, що у господарства новий власник, а ви тут ніхто», – повідомив Стогий.

  Після захоплення «тітушки» почали вивозити зерно, соняшник, усього їх було близько 150 осіб.

  «Ми дізналися, що поміняли корпоративні права, новий власник у реєстрі, що це зробив це реєстратор Олександр Драгін, змінив керівника, власника. На даний момент підприємство називається «Слобожанські лани», – сказав Строгий.

  Раніше повідомлялося про те, що 8 вересня фермерське господарство «Строгого О.Ф.» в Зміївському районі Харківської області піддалося рейдерському нападу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: