Із сел на Херсонщині евакуювали 700 дітей через хімічні викиди в Криму

08.09.2018 19:45
 • Із посиланням на дані департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА, повідомляється, що випадків хімічного отруєння серед населення на сьогодні не зафіксовано. Немає потреби в евакуації населення.

  У той же час повідомляється, що з метою профілактики можливих негативних наслідків заплановано евакуювати з регіонів, де є потенційна загроза від небезпечних викидів, 2 тисячі тисячі дітей.

  «З метою профілактики та попередження можливих негативних наслідків для здоров’я дітей – 2 тисячі осіб відправлять до Скадовська. Діти навчатимуться в школі і відпочиватимуть з батьками та супроводжуючими педагогами.7 вересня відправлено 200 осіб, 8 вересня – 500осіб», – йдеться в повідомленні.

  Також повідомляється, що 7 вересня співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій України провели  дегазацію спецтехнікою сіл Гавриловка та Александрівка Каланчакського району, було оброблено 81км автодоріг. 8 вересня дегазацію доріг проводять в селі Мирне і Преображенка (Каланчакський район), а також в Григор’ївці і Першокосьтянтинівці Чаплинського району.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: