«Бізнес Варта» повідомила про незаконне блокування збору урожаю фермерами на Київщині

08.09.2018 10:18
 • «З 5-го вересня у Миронівському районі, що на Київщині десятки міліціонерів блокували комбайни та автотранспорт повний зібраного врожаю фермерського господарства «ЮгАгро стрім». Службовим транспортом правоохоронці, якщо їх ще можна так називати, перекрили в’їзди і ви’їзди з полів без жодних документів і правових пояснень. Лише усні посилання на усні вказівки якихось керівників», – йдеться у повідомленні на сторінці «Бізнес Варти» у Facebook.

  Повідомляється, що водії дві доби жили у своїй техніці, «адже попередній досвід свідчив, що якщо залишити машини, їх можуть спалити».

  Збір врожаю, який, за данними громадської організації, опинився під загрозою, вдалося розблокувати лише у пятницю ввечері, коли представники «Бізнес-Варти» оперативно виїхала на місце події, разом з медійниками, адвокатом та помічниками народних депутатів.

  За інформацією «Бізнес Варти», у іншому випадку врожай «просто могли скосити незаконним шляхом сторонні особи (нажаль, то уже класика захоплень чужого бізнесу та майна). Та ще й незабаром мають початися дощі. Збитки могли б бути мільйонні»

  Наразі техніка повернулася до роботи у полях. Активісти висловили сподівання, що поліція не повернеться до протизаконних дій.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: