Через катастрофу у Криму у фермерів Херсонщини поржавіла техніка і посохли овочі

07.09.2018 11:54
 • «У Каланчацькому районі один з фермерів повідомив, що почала ржавіти масово техніка і все що пов’язане з металом, навіть та техніка, яка стоїть в гаражах покривається іржею. Ще один фермер говорить, що посохли всі овочі, гудина стала жовтою. Зернові вже зібрали майже, соняшник стоїть ще чорний, тому не зрозуміло. Там, де були зелені овочі, то вони почорніли», – повідомив Халупенко.

  Він додав, що на території Чаплинського району – ще одного регіону Херсонщини, який межує з територією Криму, шкідливих наслідків від катастрофи на півострові фермери поки не виявили. Халупенко допустив, що це може бути пов’язано з тим, що останніми днями не було вітру в бік цього регіону.

  Окупаційна влада Криму 4 вересня оголосила про перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) сірчистого ангідриду на півночі півострова, вирішила зупинити на два тижні роботу великого хімзаводу – філії ТОВ «Титанові інвестиції» в Армянську, який використовує кислотонакопичувач, який вперше висох до такої міри – залишилося всього 1,6 млн куб. м води.

  Крім того, в Армянську на два тижні оголошено канікули. Дошкільнят з мамами і школярів «в профілактичних цілях» відправлять на відпочинок до кримських санаторіїв.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: