На півдні Херсонщини заборонили пасти худобу через екологічну катастрофу в Криму

07.09.2018 10:01
 • Зокрема, служба рекомендує уникати випасання худоби та відвідування пониззя лощин, балок, де ймовірні осідання шкідливих речовин.

  Крім того, мешканцям радять не перебувати на водоймах, де траплялося забруднення води та ретельно мити овочі і фрукти з використанням розчину соди з наступним промиванням у проточній воді, зрізати шкіру.

  «Уникати випасання худоби та відвідування пониззя лощин, балок, де ймовірні осідання шкідливих речовин», – йдеться в повідомленні.

  У четвер ввечері глава Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв ситуація погіршується через те, що вітер змінився у бік Херсонської області. “У нас вже є загроза того, що з завтрашнього дня ми, перш за все, будемо своїх дітей, з Херсонської області (маються на увазі населені пункти, які прилягають до заводу” Титан “), також будемо евакуювати (вглиб України)”, – сказав Гордєєв

  Раніше Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Херсонській області призупинила процес пропуску на КПВВ Каланчак, КПВВ Чаплинка в сторону півострова Крим (з встановленням медико-санітарних пунктів).

  Нагадаємо, що жителі окупованого Армянська з 24 серпня масово скаржаться на поганий запах в повітрі і жовтий наліт, схожий на іржу, який покриває металеві предмети. Деякі з городян повідомляють про висипу і блювоті у дітей, а також про першіння і біль в горлі.

  Окупаційна влада Криму 4 вересня оголосила про перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) сірчистого ангідриду на півночі півострова, вирішила зупинити на два тижні роботу великого хімзаводу – філії ТОВ “Титанові інвестиції” в Армянську, який використовує кіслотонакопичувач, який вперше висох до такої міри – залишилося всього 1,6 млн куб. м води.

  Крім того, в Армянську на два тижні оголошено канікули. Дошкільнят з мамами і школярів “в профілактичних цілях” відправлять на відпочинок в кримські санаторії.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: