Зазнавший авіакатастрофи гелікоптер у Києві належав агромагнату Косюку

07.09.2018 10:10
 • «Як стало відомо від джерел в правоохоронних органах, вертоліт належить одному з найбільших в Україні сільськогосподарських холдингів -« Миронівський Хлібопродукт ». Хто був пасажиром гелікоптера, який зазнав катастрофи, співрозмовник видання не уточнив, проте висловив сумнів, що це був Юрій Косюк », – йдеться у повідомленні Agroinsider.

  Виданная зазначає, що «загальновідомим фактом є те, що Юрій Косюк на свої підприємства, розташовані по всій Україні, добирається на вертольоті. Вертолітний майданчик розташований на території холдингу МХП».

  Нагадаємо про те, у серпні Міністерство агарної політики України виділило ТОВ “Вінницька птахофабрика”, яка входить до холдингу “Миронівський хлібопродукт” Юрія Косюка, ще 187,5 млн грн дотацій з державного бюджету. Ущо у 2017 році левову долю дотацій з бюджету отримали агрохолдинги. Зокрема, у 2017 році підприємства холдингу «Миронівський хлібопродукт» Юрія Косюка отримали рекордну суму дотацій – 1,4 млрд грн. 

  Юрій Косюк через компанію WTI Trading Limited контролює 66% акцій МХП. За підсумками 2017 року журнал “Фокус” оцінив статки бізнесмена в 900 млн доларів – шосте місце в рейтингу найбагатших українців.

   
  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: