Українські регіони, в яких відбулося найбільше зростання цін на продукти

06.09.2018 12:14
  • «Донецька область установила три антирекорди за рік. Бройлер в Україні зріс на 6%, а в Донецькій області на 26%. Рис у середньому по країні за рік подорожчав на 27%, а на Донеччині на 44%. М’який сир в середньому знизився на 5%, тоді як в області піднявся на 11%. Для порівняння, середня заробітна плата зросла в регіоні за цей час на 24%», – зазначив Дорошенко.

    За його словами, Закарпаття також показує значне зростання вартості продуктів на фоні збільшення показника середньої заробітної плати три роки поспіль вищого за середній по країні. Тому коли яловичина в Україні показала +17% за останні 12 місяців, то в регіоні +34%. Пшеничне борошно додало в країні 5%, а в Закарпатській області 28%. Буряк в середньому подорожчав на 70%, а в області на 172%. Середня зарплата за останній рік на Закарпатті додала 26%.

    Так, сало має в Україні середній показник зростання вартості 40% за останній рік, а в Чернівецькій  області відбувся стрибок одразу на 77%. Варена ковбаса в країні подорожчала на 28%, а на Буковині на 55%. Соняшникова олія: Україна +5%, Чернівецька область +14%. Річне зростання середньої зарплати відбулось в регіоні на 23%.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: