В окупованому Криму продають прострочені цукерки Липецької фабрики Roshen

06.09.2018 10:58
 • Зокрема, мешканці Ялти оприлюднили фото з торговельної мережі «Фуршет» цукерок «Клубника со сливками», які коштують 260 рублів за кг (близько 110 грн за кг).

  У прес-службі Roshen виданню LIGA.net заявили, що корпорація не володіє достовірною інформацією про походження цих цукерок. «Остання партія карамелі «Клубника со сливками» була випущена в першому кварталі 2017 року. З тих пір карамель «Клубника со сливками» не виробляється”, – сказали в прес-службі.

  У компанії стверджують, що вже тривалий час Корпорація Roshen не має ніяких торгових зв’язків з Кримом, а з квітня 2017 року на Липецькій фабриці було повністю зупинено виробництво.

  “Ми допускаємо, що на території Кримського півострова реалізується продукція Липецької фабрики, виготовлена на початку 2017 року, до зупинки виробництва”, – повідомили в корпорації.

  За даними Roshen, з останньої виготовленої партії карамелі «Клубника со сливками»до Криму могло потрапити близько 10 тонн цих цукерок. “Термін придатності такої продукції закінчився навесні 2018. Жодна з фабрик Рошен не виробляє продукцію з російськими етикетками”, – стверджують в корпорації.

  Корпорація Roshen – один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає в себе Київську, Кременчуцьку (Полтавська обл.) кондитерські фабрики, дві виробничі площадки у Вінницькій області, масло-молочний комбінат “Бершадь молоко” (Вінницька обл.), Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина). Roshen виробляє близько 320 видів кондитерських виробів. Корпорація належить президенту України Петру Порошенку.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: