Поживанов вимагає від Скоцика вибачитись за наклеп на нього та партійців

05.09.2018 17:24
 • Як повідомив Поживанов на своїй сторінці у Facebook, протягом кількох останніх місяців в Аграрну партію почали звертатися представники УКРОПу щодо розподілу посадових квот після виборів. «Ми не могли зрозуміти: хто і що вже з нами ділить, коли НІЯКИХ перемовин щодо об’єднання Політрада не проводила. І тут з’ясувалося, що такі переговори (без відома Політради) активно проводить голова партії Віталій Скоцик, який, мабуть, швидко «виріс» після рясного засівання власними біг-бордами всієї України», – написав він.

  За його словами, це стало останньою краплею. «Віталій Скоцик після недовгих заперечень все-таки зізнався в проведенні «консультацій» з Коломойським, причому, у властивій йому різкій формі: мовляв, він голова партії – він і вирішує. Саме це стало поштовхом до проведення зборів Політради. 15 серпня загальним голосуванням більшістю голосів було прийнято рішення переобрати частину управлінського апарату», – повідомив Поживанов.

  Член Політради розповів, що Скоцик «вирішив діяти методами, очевидно, його «старих-добрих» знайомих: на чергове засідання партактиву він запустив «тітушек», які, висловлюючись досить специфічною лексикою, «запропонували» присутнім партійцям «без їхньої допомоги» залишити приміщення».

  Після цього 3 вересня «на закритій для журналістів «прес-конференції» Віталій Скоцик раптом звинуватив своїх недавніх колег, з якими працював з 2014 року, в тому, що вони нібито агенти Медведчука, Тимошенко і Кремля одночасно. Серед цього списку опинився і я. Для мене це виявилося повною несподіванкою: це просто суперечить здоровому глузду!» – написав Поживанов.

  «Мерзенний наклеп я терпіти не буду. Тим більше, коли Скоцик зібрався гастролювати з цією байкою про «московських наймитів» по всій Україні. Тому буду домагатися публічних спростувань і вибачень з боку Скоцика усіма законними інструментами», – додав Поживанов.

  Він вважає, що Скоцику вже час піти з партії. «Шкода тільки, що піти красиво і з гідністю у нього вже не вийде, тому – хоча би піти самому і скласти з себе повноваження голови партії, а не чекати, поки після висловлення недовіри це публічно зроблять за нього партійці», – наголосив член Політради АПУ.

  Нагадаємо про те, що на минулому тижні ініціативна група членів Аграрної партії України під час засідання стратегічної ради партії звернулась до голови політичної організації Віталія Скоцика з вимогою терміново скликати та провести засідання політичної ради АПУ. При цьому вони зажадали звільнити ряд партійних керівників, побоюючись, що «окремі політичні діячі намагаються використати електоральний потенціал АПУ на президентських виборах 2019 року, щоб привести до влади в Україні проросійські сили».

  В той же час партійці вважають, що ініціативна група була спеціально підготовлена Скоциком, щоб не допустити можливого зміщення його з посади голови партії, чого він ніби побоюється, «через зневіру в нього спонсорів в партії, які не бачать в ньому лідера політсили».

  Пізніше 20 керівників партійних організацій АПУ висловили недовіру голові партії Скоцику, про це ЗМІ повідомив член політради Аграрної партії України Алім Міщук.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: