П`ятиріччя Kinze Europe UAB

04.09.2018 15:30
 • Варто зазначити, що компанія Kinze Manufacturing працює в Центральній Європі вже понад 30 років.

  Тому, для обслуговування цього важливого сільськогосподарського регіону у 2013 році було засновано компанію Kinze Europe UAB в м. Вільнюс, Литва. Вона забезпечує постачання техніки та запчастин у стислі терміни, а також здійснює продаж та сервісне обслуговування європейських клієнтів.

  Крім того, співробітники компанії Kinze Europe UAB володіють значним інженерним та технічним досвідом, що дозволяє створювати та постачати продукти, які допомагають клієнтам KINZE отримувати максимальний зиск.

  Компанія KINZE робить ставку на виготовлення продукції підвищеної міцності, яка подужує будь-які складні польові умови, незалежно від географії.

   

  Велика і, при цьому зростаюча мережа дилерів і дистриб’юторів, до якої належить і Аграрна Індустріальна Компанія, забезпечує потреби клієнтів у посівному та перевантажувальному устаткуванні по всьому світу.

  В нашій країні обладнання Kinze працює з 1993 року. Дилерська мережа Kinze з`явилась в Україні 2011 року.

   Завдяки АІКо понад 600 інноваційних одиниць техніки Kinze стали найкращим рішенням для посіву просапних культур нашими аграріями.

  Цьогоріч в третій декаді квітня на полях українських аграріїв, компанія KINZE спільно з АІКо проводили випробування KINZE 4800- нової моделі вакуумної сівалки точного висіву.

  Отримано схвальні відгуки, а зібрані результати та надані сільгоспвиробником пропозиції й ідеї щодо вдосконалення техніки враховані компанією Kinze Manufacturing при налагодженні прототипу моделі вакуумної сівалки KINZE 4800.

  Kinze створює інновації, піклуючись про своїх українських клієнтів!

   

  За матеріалами AIKO.

   

  Подивіться, будь ласка, нашу попередню публікацію

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: