Пресу не пустили на прес-конференцію про «рейдерське захоплення» Аграрної партії

03.09.2018 15:03
 • Охорона прес-центру УНІАН, де проходив захід, відмовилася пропускати окремих журналістів, зіславшись на те, що «за ними має вийти співробітник партії зі списком акредитованих на захід ЗМІ». Однак до працівників медіа так ніхто і не вийшов. В той же час частина журналістів «після команд з середини приміщення» змогла потрапити на захід і задати свої запитання.

  Після завершення прес-конференції журналісти, які залишились на вулиці, намагалися спитати Скоцика, чому їх не пустили до зали. Однак охоронці у дуже грубій формі відштовхнули одного з працівників медіа. При цьому голова АПУ не відповів на поставлене запитання і поїхав з місця події.

  На минулому тижні ініціативна група членів Аграрної партії України під час засідання стратегічної ради партії звернулась до голови політичної організації Віталія Скоцика з вимогою терміново скликати та провести засідання політичної ради АПУ. При цьому вони зажадали звільнити ряд партійних керівників, побоюючись, що «окремі політичні діячі намагаються використати електоральний потенціал АПУ на президентських виборах 2019 року, щоб привести до влади в Україні проросійські сили».

  В той же час партійці вважають, що ініціативна група була спеціально підготовлена Скоциком, щоб не допустити можливого зміщення його з посади голови партії, чого він ніби побоюється, «через зневіру в нього спонсорів в партії, які не бачать в ньому лідера політсили».

  Пізніше 20 керівників партійних організацій АПУ висловили недовіру голові партії Скоцику, про це ЗМІ повідомив член політради Аграрної партії України Алім Міщук.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: