Грузинський фермер вирощує полуницю зі смаком ананасу

04.09.2018 07:30
 • Про виведення нового сорту полуниці Лацабідзе розповів на своїй сторінці у Facebook. Він підкреслив, що мова йде виключно про селекційні роботи при дотриманні всіх правил і норм, а не про генну інженерію.

  Назвав Георгій його на честь своєї дружини – «Маріанна». Селекціонер каже, що ягоди цього сорту дуже солодкі. Вони яскраво-червоного кольору і мають форму правильного конуса. Що важливо, ягоди пружні і транспортабельні.

  «Головне якість, що характеризує його і відрізняє від інших сортів – це запах і смак ананаса. Тут хочу зазначити, що ці ягоди все ж смачніше і солодший ананаса. Я розумію, що у ананаса є особлива форма і краса, через які він займає почесне місце на столі. Разом з тим, фактом є те, що у нас вже є якийсь його замінник – новий сорт полуниці», – написав Лацабідзе.

  Георгію Лацабідзе 25 років. У Телавськом державному університеті він вивчав агрономію та біологію. Протягом останніх п’яти років Георгій присвятив селекційній роботі. У селі Кісісхеві Лацабідзе і його сім’я володіють великим господарством. Крім різних сортів полуниці, там росте гігантська ожина – її ягоди розміром із сірникову коробку. Як повідомляє видання «Новости-Грузия», молодий фермер неодноразово ставав героєм новинних сюжетів на грузинських телеканалах.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: