Через посуху Чехія втратила третину врожаю хмелю

01.09.2018 08:00
 • Як пише агентство Reuters, чеські виробники хмелю, ймовірно, будуть відчувати більш серйозні проблеми, ніж основні світові виробники, Німеччина і США, на яких припадає близько три чверті світових запасів. У 2018 році в цих країнах очікується лише невеликий спад врожаю.

  Обсяг світового виробництва в 2017 році досяг 118.400 тонн.

  Хміль є одним з основних компонентів пива, який надає напою характерний аромат і смак. Зростаюча популярність крафтового пива в Європі, США та інших країнах в останні роки збільшила попит на хміль.

  Чеський хміль, особливо різновид з Жатець, розташованого на північному заході країни, є одним з найбільш популярних і належить до “благородних сортів” поряд з хмелем, який вирощують в сусідній Німеччині.

  Однак невелика кількість опадів в літній період поточного року завдала шкоди врожаю в Чехії, на батьківщині пива сорту пілзнер і в країні з найвищим рівнем споживання пива на душу населення.

  Очікується, що в поточному році урожай впаде до 4.700 тонн, на 30% нижче довгострокового середнього показника, в порівнянні з 6.800 тонн роком раніше, свідчать дані чеського профспілки виробників хмелю.

  “Ми не очікуємо значних наслідків з точки зору ціни, оскільки у виробників укладені довгострокові контракти”, – повідомив представник профспілки Міхаль Коварік.

  Раніше повідомлялося про те, що екстремальна спека, яка спостерігається в європейських країнах цього року, викликала найбільшу за останні 40 років овочеву кризу у Європі.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: