Ціни на живця свиней наприкінці літа продовжують зростати

31.08.2018 15:27
 • Як зазначається в повідомленні, попереднього тижня представники м’ясопереробної галузі очікували, що середня ціна на живець свиней коливатиметься в межах 46,5-47 грн/кг. Втім, фактична середньоринкова позначка тяжіла до рівня 47,5 грн/кг.

  «За відгуками виробників свинини прогнози стосовно здороження підтримав дещо активніший попит з боку заготівельників. Останнє на тлі по-літньому обмеженої пропозиції кондиційних свиней вплинуло на настрої операторів, тож більшість переробників переглянули цінові очікування на початок вересня», – наголошується в публікації.

  В асоціації зазначають, що понад дві третини представників м’ясопереробної галузі вважають, що середня ціна на ринку живця у перші осінні дні не буде нижчою за її поточний рівень, а понад третина опитаних не виключає можливість її наближення до 48 грн/кг та вище.

  Не дивлячись на цьоготижневу стабільність закупівельних цін на свинину в країнах ЄС, бар’єрну ціну «входу» імпортної сировини також скорегували на півгривні в наслідок зміни валютних курсів, додали в аналітичному відділі асоціації «Свинарі України».

   

  Динаміка закупівельних цін на живець свиней І-ї категорії потижнево, 2018 р. Джерело: Аналітичний відділ АСУ

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: