Coca-Cola купує одну з найбільших в світі мереж кав’ярень за 5,1 млрд доларів

31.08.2018 12:29
 • Згідно з угодою, яку схвалило правління Whitbread, Coca-Cola отримає 4000 точок продажу Costa Coffee на таких ринках, як Велика Британія, Європа та Китай.

  Акції Whitbread підскочили 19%, оскільки вартість покупки була більш ніж на 900 млн доларів більшою, ніж очікувалося.

  Купівля другої за величиною мережі (після Starbucks) свідчить про те, що Coca-Cola має намір диверсифікувати доходи від газованих напоїв та розшити свої пропозиції для більш свідомих споживачів в умовах, коли країни починають вводити податки на цукор, зазначає агентство.

  Кампанія Whitbread придбала Costa в 1995 році за 19 млн фунтів, коли в мережі було лише 39 кав’ярень. Зараз вона зараз присутня на більшості британських вулиць, з 2 422 точок продажу по всій країні, та ще 1399 точок знаходяться на міжнародних ринках, які працюють як франчайзинг, спільні підприємства та оптові торговельні точки.

  Раніше повідомлялося про те, що компанії Nestle та Starbucks оголосили про закриття угоди, яка надає Nestle безстрокові права на продаж по всьому світі продуктів Starbucks за межами її кав’ярень. года на суму 7,15 млрд доларів дозволяє Nestle продавати такі продукт Starbucks, як Best Coffee і TeavanaTM/MC і призведе до того, що приблизно 500 працівників Starbucks перейдуть до Nestle.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: