На Хмельниччині голові Аграрної партії Скоцику висловили недовіру

30.08.2018 15:14
 • «Прийнято рішення про недовіру діючому голові партії, як офіційній особі, що в першу чергу відповідає за взаємовідносини в керівництві партії та за дотримання вимог статуту», – написав він.

  Крім того, на засіданні також було підтримані останні рішення політичної ради АПУ, зокрема в частині норми представництва на черговому з’їзді партії, повідомив Міщук.

  «Висловились за прозорість в фінансуванні партійних заходів, джерел фінансування та дотримання програми партії та статуту. Це підтверджує що Аграрна партія є живим демократичним організмом здатним до аналізу та самолікування», – додав член політради партії.

  Раніше повідомлялося про те, що 29 серпня ініціативна група членів Аграрної партії України під час засідання стратегічної ради партії звернулась до голови політичної організації Віталія Скоцика з вимогою терміново скликати та провести засідання політичної ради АПУ. Зокрема пролунала вимога розглянути питання достроково припинення повноважень та виключення з лав Аграрної партії заступників голови Олега Корбана та Едуарда Зейналова, членів політичної ради та президії політичної ради Володимира Шандру, Михайла Поживанова та Володимира Євдокимова, і радника голови партії Василя Даниліва.

  За словами джерела Agronews, ініціативна група була спеціально підготовлена Скоциком, щоб не допустити можливого зміщення його з посади голови партії, чого він ніби побоюється, «через зневіру в нього спонсорів в партії, які не бачать в ньому лідера політсили».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: