Президент підтримав невеликих сільгоспвиробників та скасував «соєві правки»

30.08.2018 10:58
  • “Сьогодні, 30 серпня, Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №7403-д, яким скасовується норма щодо невідшкодування ПДВ при експорті сої, насіння свірипи та ріпаку для виробників, які самостійно поставляють ці культури за кордон”, – йдеться у повідомленні.

    Нагадаємо, що Верховна рада України 22 травня прийняла «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур». Законопроектом, зокрема, пропонується залишити тимчасове скасування відшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2021 року, ріпаку – з 1 січня 2020 року по 31 грудня 2021 року. У той же час положення цього пункту не поширюються на операції з вивезення сільгоспвиробниками сої та ріпаку за межі території України в митному режимі експорту.

    Раніше Верховна рада тимчасово обмежила відшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів з 1 вересня 2018 року, ріпаку – з січня 2020 року. Після чого аграрні виробники перекрили автомагістралі в Черкаській, Хмельницькій та Рівненській областях, протестуючи проти рішення парламенту скасувати відшкодування ПДВ під час експорту рапсу, сої та соняшнику з 1 березня 2018 року.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: