Аграрну партію України намагаються розколоти через вибори – замголови

29.08.2018 12:02
 • У понеділок ініціативна група членів Аграрної партії України під час засідання стратегічної ради партії звернулась до голови політичної організації Віталія Скоцика з вимогою терміново скликати та провести засідання політичної ради АПУ. При цьому вони зажадали звільнити ряд партійних керівників, побоюючись, що «окремі політичні діячі намагаються використати електоральний потенціал АПУ на президентських виборах 2019 року, щоб привести до влади в Україні проросійські сили».

  Зокрема, пролунала вимога розглянути питання достроково припинення повноважень та виключення з лав Аграрної партії заступників голови Олега Корбана та Едуарда Зейналова, членів політичної ради та президії політичної ради Володимира Шандру, Михайла Поживанова та Володимира Євдокимова, і радника голови партії Василя Даниліва.

  «Вчорашній «зрив» засідання стратегічної ради партії підтвердив той факт, що розпочалась ціленаправлена технологічна «брудна» кампанія для розколу Аграрної партії України. Хтось зумисно хоче внести розбрат у нашій команді і тим самим знищити партію», – написав Корбан у Facebook.

  За його словами, під час засідання стратегічної ради партії, яке було зірване, її члени мали намір поспілкуватися із Скоциком про ряд питань, які потребують його безпосереднього рішення, як голови партії.

  Корбан повідомив, що, зокрема, планувалось обговорити питання затвердження головою партії рішень засідань політичної ради АПУ від 15 серпня і ради голів АПУ від 22 серпня про доручення голові Аграрної партії і всім іншим посадовим особам і їхнім партійним організаціям утриматися від співпраці з іншими політичними силами до грудня 2018 року.

  «А поява на засіданні стратегічної ради АПУ «тітушок», нібито членів АПУ та зумисно створеної так званої «вимоги» і «звернення від ініціативної групи» не дали змогу голові партії Скоцику Віталію офіційно підписати рішення. При чому сам Віталій Єфтафійович неодноразово наголошує про політичну незалежність! І в цій позиції ми всі його однозначно підтримуємо! Натомість, через дії противників виникли моменти недовіри та підозр! А важливі стратегічні рішення так і залишаються не підписані. Чи не саме цього хочуть наші вороги – розколоти нас, «купити» і забрати виборчі голоси прихильників Аграрної партії України?», – написав Корбан.

  Він додав, що за підсумками виборів до органів місцевого самоврядування Аграрна партія України посіла третє місце, тому у нього не викликає подиву, що політсила «почала перешкоджати основним гравцям на «політичному полі».

  В той же час він не став коментувати звинувачення, які пролунали в його бік у зверненні, оголошеному членами ініціативної групи членів партії.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: