Одеський комбінат хлібопродуктів вартістю 270 млн грн повернули в держвласність

29.08.2018 10:10
 • Як повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області, площа комплексу хлібного виробництва, у тому числі шестиповерхової будівлі млина, восьми поверхового силосного комплексу, семи поверхового складу безтарного зберігання борошна тощо загалом складає майже 26 тис м кв.

  Позовні вимоги полягали у визнанні права власності на майно за державою, а також визнанні незаконними та скасуванні рішень про державну реєстрацію права приватної власності на це майно за підприємством.

  У прокуратурі зазначили, що нотаріальні дії вчинено з порушенням повноважень, а саме за відсутності рішення власника – держави в особі Кабінету міністрів України про зміну правового статусу майна.

  Як повідомляє видання Думская, мова йде про підприємство, засноване в 1844 році торговим домом «Еммануїл Вайнштейн і сини». У 2016 році його зареєстрували за ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», 100% акцій якого належить державі.

  Як вважає прокуратура (і з цією позицією згоден суд), ПАТ не може бути власником хлібокомбінату, оскільки він відноситься до об’єктів, які не підлягають приватизації. ДПЗКУ може лише розпоряджатися ним на праві господарського відання.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: