Місцева влада стверджує, що у маркіза на Одещині згоріла трава, а не виноград

29.08.2018 09:52
  • «Після повідомлення про пожежу, що сталася ввечері 24 серпня неподалік Шабо, внаслідок якої нібито згоріли виноградники на 20 га площі, я здійснив з керівником райвідділу ДСНС виїзд на місце. Довелось пересвідчитись у тому, що в полі справді горіло сухотрав’я на площі до одного гектара — місцева пожежна команда за півгодини ліквідувала пожежу. Але дуже складно назвати цю площу плодоносними виноградниками: по суті це занедбане поле, на якому немає ні стовпчиків, ані дроту, яким підв’язують лозу. Ми побачили дику культуру винограду, горіхи, акації, дерезу. Таке враження, що останніх 7-10 років там не виконували жодного агротехнічного заходу — повсюди високі бур’яни», — зазначив місцевий голова.

    Здійснившив аналіз території, на якій сталась пожежа, слідчо-оперативна група не виявила сторонніх предметів, пально-мастильних або легкозаймистих речовин. Тому говорити про умисне знищення вогнем виноградних плантацій не доводиться.

    «Я спростовую оприлюднене повідомлення пана Крістофа Лакарена, оскільки ми бачили багаторічну траву, поряд з якою ростуть дикий виноград, акації та горіхи, причому сухотрав’я в деяких місцях в людський зріст», — додав Сергій Ільченко.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: