Зрив стратегічної ради Аграрної партії: розкол політсили, чи рейдерська атака?

28.08.2018 14:45
 • Згідно з офіційним повідомленням прес-служби партії, під час засідання стратегічної ради АПУ у понеділок, до зали зайшла ініціативна група членів партії, яка оголосила свої вимоги до Скоцика. Зокрема, вони зажадали терміново скликати та провести засідання політичної ради АПУ.

  У партійній прес-службі повідомили, що члени цієї ж ініціативої групи ініціювали розгляд питання достроково припинення повноважень та виключення з лав Аграрної партії заступників голови Олега Корбана та Едуарда Зейналова, членів політичної ради та президії політичної ради Володимира Шандру, Михайла Поживанова та Володимира Євдокимова, і радника голови партії Василя Даниліва.

  Крмі цього, ініціативна група попросила надати роз’яснення обставин залучення до співробітництва політтехнолога Володимира Грановського. Крім цього начерговому з’їзді Аграрної партії учасники ініціативної групи хочуть розглянути питання щодо організації роботи в регіонах, оскільки, на їх думку, частина партійців представляють інтереси інших політичних сил.

  Також, ініціативна група пропонує на наступному з’їзді обговорити плани щодо висування кандидата від Аграрної партії на президентських виборах. Додатково на сайті АПУ опублікований сам текст та відеозапис звернення ініціативної групи. В ньому містяться обґрунтування, чому партійці вимагають кадрових змін у партії – вони побоюються, що «окремі політичні діячі намагаються використати електоральний потенціал АПУ для просування проросійських сил до органів державної влади України». Зокрема, у звернені йдеться, що нібито, голова громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук «за прямими вказівками Кремля» планує використати партію для того, щоб привести до влади Юлію Тимошенко.

  За словами джерела Agronews, ініціативна група була спеціально підготовлена Скоциком, щоб не допустити можливого зміщення його з посади голови партії, чого він ніби побоюється, «через зневіру в нього спонсорів в партії, які не бачать в ньому лідера політсили».

  «На засідання стратегічної ради Аграрної партії, голова політсили запросив «тітушок», які запропонували членам стратегічної ради залишити будівлю АПУ під загрозою, що їх винесуть «в кримінальний спосіб». Також, було до 20 людей, які представились членами партії центрального апарату. Було зачитано вимогу. Засідання стратегічної ради було зірвано», – повідомило джерело.

  У той же час у АПУ спростували причетність Скоцика до звернення ініціативної групи. «Насправді, голова партії до цього звернення не має ніякого відношення. Все записано на відео, яке розміщено на офіційному сайті партії. Тобто, це все робили наші партійці з регіонів і голова до цього не має ніякого відношення. Те що пишуть у ЗМІ ми бачимо. По-перше, вони пишуть з помилками в іменах прізвищах, про тих, хто нібито планується на голову партії – це теж справжня маячня», – повідомили Agronews у прес-службі партії.

  У прес-службі повідомили, що звернення ініціативної групи передане на вивчення контрольно-ревізійної комісії партії.

  Чи відбиває Скоцик рейдерську атаку на Аграрну партію з боку інших політичних сил, чи намагається узурпувати владу в партії покаже час. Стежте за розвитком подій на нашому сайті.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: