Стало відомо, як прибуття баржі з Херсонщини вплине на вартість кавунів у Києві

26.08.2018 14:52
 • «Прибуття баржі з Херсонщини ніяким чином не вплине (на ціни в Києві на баштанні – ред.) Адже 500 тонн – це 17 авто з кавунами, якщо рахувати, що вони не порушували б максимальну вагу. А якщо з порушенням, то таку кількість могли привести й менша кількість фур.

  Лише на ринку «Троєщина» стоїть припаркованими біля 10 фур, з яких продають кавуни. Це означає, що 500 тонн – маленька крапля, навіть для столиці», – прокоментував Дорошенко.

  На його думку, доставка кавунів з Херсонщини річковим транспортом є скоріше рекламою для транспортної компанії, яка здійснила доставку кавунів.

  Раніше повідомлялося, що баржа з херсонськими кавунами прибула до Переяслав-Хмельницького.

  Нагадаємо, що термін відправлення першої в цьому році баржі з кавунами з Херсона до Києва вже переносився декілька разів. Спочатку відправлення баржі перенесли на 5 серпня, пізніше терміни знову змістилися – через підвищення ціни на кавуни аграрії планували почати завантаження баржі не раніше 15 серпня.

  У минулому році до Києва з Херсонщини за підтримки уряду вперше за 14 років була відправлена о баржа з кавунами. У результаті історія з мандрівкою цієї баржі до Києва стала інтернет-мемом.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: