Каліфорнія через шкідників ризикує перетворитися на пустелю

24.08.2018 17:00
 • Ця маленька комаха здатна за кілька місяців знищити зсередини навіть найбільше та сильне дерево. Андреа Хефті, ентомолог Лісової служби США, розповідає: «Шкідник відкладає яйця в корі дерева, личинки вилуплюються та прогризають дерево наскрізь. Коли таких тунелів стає занадто багато, дерево перестає отримувати з землі поживні речовини та воду, й гине».

  Але найбільше від цієї напасті страждає містечко Зелена Алея — маленьке гірське селище недалеко від Лос-Анжелеса. Заражене дерево ніяк неможливо вилікувати, воно приречене на смерть. Єдиний спосіб захистити здорові дерева — це вирубувати заражені, здирати з них кору та спалювати її.

  Масова вирубка та знищення зараженої дубової кори не зупиняє поширення шкідника, тому що багато людей забирають заражену деревину собі на дрова, таким чином продовжуючи поширювати хворобу.

  Велика частина дубів Каліфорнії найближчим часом підлягає вирубці, що незмінно приведе зміни ландшафту і всієї екосистеми. Таким чином, південна частина США може через кілька років перетворитися на пустелю.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: