В Україні впали ціни на основні ягоди

23.08.2018 14:46
 • Відзначається, що за підрахунками аналітиків, рекордсменом  за ціновим спадом  цього року стала вишня, її середня вартість була на 40% нижчою від попереднього року. Вишня з’явилась  на ринку на початку червня, а вже за місяць на гуртових ринках вишню можна було купити по 7-10 грн/кг. 

  «На другому місці зниження ціни опинилась черешня, її середня вартість була на чверть нижчою від попереднього року. Приблизно на стільки ж знизились за рік ціни на найдорожчу ягоду — лохину. Сезон лохини на гуртових ринка розпочався в першій половині червня з досить високих цін 300-270 грн/кг,а  вже в кінці липня ягода коштувала в 2-2,5 рази дешевше. Слід зазначити. Що в минулому році лохину не завжди можна було зустріти на гуртових ринках, а  цього продавці були постійно присутні на торгових майданчиках країни», — йдеться у повідомленні.

  Так, ціни на малину вражаюче низькі цього року, на початок серпня на гуртових ринках країни цю ягоду можна було купити по 15-17 грн/кг, середня вартість малини за рік знизилась на 20%.

  На 13% дешевшою цього року була смородина, а от різниця в ціни на ожину стала мінімальною. На гуртовому ринку «Шувар» у Львові ця ягода коштувала  лише на 6% дешевше ніж рік тому.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: