ЄБРР надав «Астарті» кредит на 20 млн доларів

23.08.2018 11:37
 • Яка повідомив на своїй сторінці у Facebook старший радник ЄБРР Антон Усов, компанія «Астарта» буде впроваджувати сучасні IT-рішення, необхідні для точного землеробства, яке вона розвиває в Україні.

  За його інформацією ці технології «дозволять підвищити врожайність сільськогосподарських культур і зменшити використання мінеральних добрив на 15%».

  Протягом наступних трьох років «Астарта» також планує збільшити площу земель, на яких вона буде використовувати технології точного землеробства. У контексті даного проекту «Астарта» також запропонує комплексну програму навчання для випускників шкіл і студентів, що бажають працювати в сільськогосподарському секторі України, зазначив Усов.

  «Астарта» – агропромисловий холдинг, який працює у сфері цукрового та сільськогосподарського виробництва. Консолідована виручка холдингу «Астарта» у першому півріччі 2018 року знизилася на 30% на фоні скорочення цін на цукор. Показник EBITDA скоротився на 37% до 60 млн євро та чистий прибуток скоротився на 49% до 37 млн євро.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: