Теплиці у Дрогобичі планують обігрівати енергією з сміттєпереробного заводу

21.08.2018 08:56
 • Як повідомляється на сайті міськради, переможцем було оголошено ТОВ «ЕКО-СТАНДАРТ 10», яке є офіційним партнером німецької фірми Solventure Ltd — власником патенту та IDS Сonsulting — фінансовим партнером.

  Переробка ТПВ, яку пропонує інвестор, полягає біохімічній обробці з подальшим виділенням теплової та електричної енергії.

  При запуску роботи заводу передбачено близько 300 робочих місць. Але, окрім цього, німецька компанія готова інвестувати в спорудження у Дрогобичі теплиць, які працюватимуть за рахунок теплової енергії, яка виділяється від переробки ТПВ, та дозволить створити сотні нових робочих місць.

  Завод буде проектною потужністю з переробки сміття 100 тисяч тонн відходів на рік, однак це питання ще узгоджуватиметься, оскільки інвестори планують брати за сировину ТПВ зі сміттєзвалища поблизу села Брониця. Термін будівництва — близько 36 місяців.

  Приблизна вартість будівництва такого сміттєпереробного заводу складає 100 мільйонів євро, які в повному обсязі готова інвестувати німецька компанія Solventure Ltd та IDS Сonsulting.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: