Українець у Канаді створив ідеальну ферму на площі 1 тис га

19.08.2018 15:00
 • “Господарство фермера із загальною площею землі в 1000 га не залишало в мені почуття, що я перебуваю не в господарстві, а десь в гольф-клубі, наприклад”, – написав він.

  Імнадзе зазначив, що раніше він бував у багатьох агропідприємствах України. “Скажу однозначно, що на превеликий жаль навіть агрохолдинги, які в двадцять і тридцять разів перевищують площу землі цього фермера, і близько не складуть конкуренцію цій інфраструктурі”, – додав він.

  За його словами, на фермі ідеальна чистота, найсучасніша техніка, велика частина з якої виготовлена своїми руками і під свій лад, приголомшливе робоче середовище, все просто ідеально, від збору, логістики і до зберігання зі збутом.

  “Відчувається, що люди живуть цим, причому в прямому сенсі цього слова, оскільки у  господарстві розташований будинок самого власника і його сім’ї”, – написав він.

  Імнадзе акцентував увагу на тому, що Україна з унікальним потенціалом тупцює на одному і тому ж місці.

  “Поки ми не відкриємо ринок землі, поки фермер не знатиме і відчувати, що земля не тільки інструмент видобутку матеріальних благ, а ще й його рідний дім, то ні про який розвиток наших господарств з технологічної і вже тим більше естетичної точки зору, мови бути не може!” – додав Імнадзе.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: