Експерти прогнозують зниження світового виробництва цукру

17.08.2018 10:00
 • «Світове виробництво цукру знизиться до 182 млн тонн, оскільки Бразилія, Пакистан і Європейський союз більш ніж компенсують рекордні врожаї в Індії і Таїланді», – сказала вона.

  Окрім того, аналітик зазначила, що за останній рік експорт цукру з країн Європи значно зріс, але зростання було обмежене поставками більш дешевого цукру з країн Причорномор’я.

  «Після скасування квот восени 2017 року країни ЄС збільшили площі посівів цукрового буряка і в сезоні 2017/18 рр. виробили рекордну кількість цукру. Однак, обсяги експорту європейського цукру, незважаючи на їх значне зростання в звітному періоді, не виправдали очікування ринку через посилення конкуренції з країнами Причорномор’я (Росія і Україна), ринки яких також перебувають в умовах високого виробництва і низьких цін», – прокоментувала Сідак.

  Раніше повідомлялося про те, що консолідована виручка холдингу «Астарта» у першому півріччі 2018 року склала 175 млн євро (на 30% менше, ніж роком раніше) на фоні скорочення цін на цукор, менших обсягів продажів та корекції курсу долара. Показник EBITDA скоротився на 37% до 60 млн євро та чистий прибуток скоротився на 49% до 37 млн євро.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: