Продовольча організація ООН призначила нового координатора програм в Україні

16.08.2018 12:52
 • Саттаров, громадянин Узбекистану, володіє ступенем магістра з громадського управління та адміністрування Лундського університету у Швеції, а також вивчав міжнародну політику в Університеті Джавахарлала Неру в Індії.

  До ФАО Саттаров працював більше 10 років у таких міжнародних спонсорських організаціях та агенціях з питань розвитку, як «Польська гуманітарна діяльність», «Оксфам ГБ», «Людина в біді» та різних установах Організації Об’єднаних Націй. Він займався гуманітарною діяльністю на постраждалих від конфлікту територіях в Україні та Ємені.

  Саттаров ознайомився з поточною економічною і політичною ситуацією в Україні завдяки трьом рокам роботи в Києві, а також у східних областях країни. Тут він керував програмою з надання надзвичайної допомоги переселенцям і вразливим верствам населення. Крім роботи в якості координатора гуманітарної програми, він керував великомасштабними проектами в області раннього відновлення, забезпечення готовності до стихійних лих і зниження ризиків.

  Одним з перших завдань пана Саттарова буде реалізація нового проекту на сході України, що фінансується Європейським Союзом. В рамках цього проекту місцева команда ФАО сприятиме відновленню малого і середнього агробізнесу, а також відродженню пошкоджених ланцюжків доданої вартості.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: