Аграрний комітет парламенту запропонував заходи підтримки садівництва

15.08.2018 13:13
 • Про це повідомив заступник голови комітету Олександр Бакуменко після зустрічі з головою Асоціації «Укрсадпром» Дмитром Крошкою.

  «З оперативних питань, що потребують уваги: прописати механізм і дати зелене світло для кооперації, узгодити фітосанітарні процедури з країнами-імпортерами (в тому числі в рамках угоди про вільну торгівлю), забезпечити прозорі правила гри і врівноважити стан ринкових умов – вільну конкуренцію і забезпечити не фіктивну, а працюючу держпідтримку», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

  Раніше повідомлялося, що Рада асоціації «Укрсадпром» планує повторно звернутися до Міністерства аграрної політики і продовольства щодо врегулювання відносин між фермерами – виробниками фруктів і переробниками.

  Як зазначили в “Укрсадпромі”, заходи необхідні для попередження негативних наслідків у галузі садівництва, як-то зниження обсягів виробництва та переробки фруктів, а відтак, і виробництва концентратів, що є експортоорієнтованим продуктом, а також скорочення кількості робочих місць для сільського населення.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: