“Укрсадпром” вимагає від Мінагрополітики вплинути на переробників фруктів

14.08.2018 12:01
 • “Радою Асоціації було висловлено стурбованість затягуванням Мінагропродом вирішення питання врегулювання ситуації на ринку переробки фруктів та одноголосно прийнято рішення про повторне звернення до Мінагропроду щодо термінового вжиття заходів”, – йдеться в повідомленні асоціації.

  Як зазначили в “Укрсадпромі”, заходи необхідні для попередження негативних наслідків у галузі садівництва, як-то зниження обсягів виробництва та переробки фруктів, а відтак, і виробництва концентратів, що є експортоорієнтованим продуктом, а також скорочення кількості робочих місць для сільського населення.

  Копію звернення планують направити до Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин і президента України.

  Нагадаємо, у липні асоціація «Укрсадпром» звернулася до Міністерства аграрної політики та продовольства України з проханням виступити посередником у діалозі між садівниками та переробниками фруктів в питанні врегулювання цінової ситуації при заготівлі фруктів для переробки. 

  Зокрема, Асоціація пропонувала профільному міністерству підтримати ініціативу проведення під керівництвом Мінагропроду круглого столу за участю виробників і переробників плодово-ягідної продукції з метою формування ефективного діалогу для забезпечення рівноправних і взаємовигідних умов ведення господарської діяльності учасників ринку.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: