Поганий врожай пшениці призведе до девальваціі гривні - думка | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Поганий врожай пшениці призведе до девальваціі гривні - думка

136185.jpeg

Українська валюта може девальвувати. Таку думку висловив директор Українського товариства економічних свобод  Маріян Заблоцький у Facebook.

«Гривня буде девальвувати. Сходяться докупи одразу декілька факторів. Перший – погана ситуація з бюджетом. Залишки на казначейському рахунку на початку місяця опустились до менше ніж 2 млрд грн, а це менше ніж витрати бюджету за день. Це означає емісія гривня і затримка соцвиплат (останнє ми вже бачили). Другий фактор - поганий врожай продовольчої пшениці. Це сталось через дощі, від чого значна частина перейшла в клас фуражної. Ціни на неї і решту зерна будуть рости»,-  йдеться у повідомленні.

На його думку, в Україні «будуть запроваджені певні обмеження на експорт» пшениці. «Це означає ріст цін на хліб, м`ясо і молоко. Ріст цін, як правило, заставляє людей більше купляти доларів», - вважає він.

Заблоцький також вважає, що іншими факторами, які будуть впливати на девальвацію гривні, стануть валютна нестабільність в інших країнах, фактор «сезонності» і майбутні вибори.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.