Україна цьогоріч збільшить виручку, незважаючи на менший врожай | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Україна цьогоріч збільшить виручку, незважаючи на менший врожай

зерно

Україна у 2018/19 маркетинговому році отримає більше валютної виручки від експорту зерна через зростання цін на світових ринках. Про це заявив президент Української зернової асоціації Микола Горбачов під час підписання меморандуму між учасниками зернового ринку та Міністерством аграрної політики і продовольства.

"Із впевненістю можна сказати, що незважаючи на зменшення експорту (яке закладене в меморандумі) виручка, яку отримає країна від експорту пшениці в цьому сезоні, буде в грошовому виразі вищою, ніж у попередньому сезоні, незалежно навіть від того, що в тоннажі ця цифра може змінюватися", - сказав він.

Президент УЗА зазначив, що "цьому сприяє зростання цін на міжнародному ринку".

Меморандум про взаєморозуміння на 2018/19 маркетинговий рік 10 серпня підписали учасники зернового ринку і Міністерство аграрної політики та продовольства України. До меморандуму закладено обмеження експорту продовольчої пшениці на рівні 8 млн тонн, що на 2,5 млн тонн менше, ніж торік. Підписаний меморандум також встановлює об’єм експорту фуражної пшениці на рівні 8 млн тонн. До меморандуму також закладений об'єм внутрішнього ринку продовольчої пшениці на рівні 5 млн тонн.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.