Пекарі вважають нісенітницею подорожчання хліба на 30% | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Пекарі вважають нісенітницею подорожчання хліба на 30%

955f63u-960.jpg

Інформація про можливе подорожчання хліба на 30%, яка упродовж останнього тижня тиражується у ЗМІ, не відповідає дійсності. Про це сказав журналістам генеральний директор - голова Ради об’єднання "Укрхлібпром" Олександр Васильченко після підписання між учасниками зернового ринку та Міністерством аграрної політики і продовольства.

"Ми розуміємо, що ціна в Україні на будь-який товар не може бути стабільною. Усі ціни будуть рости", - сказав він, зазначивши, що ціни поступово будуть наближатися до внутрішньоєвропейських.

Але, на його переконання, ніяких стрибкоподібних змін не відбуватиметься. "І та цифра у 25-30% жодним чином не відповідає дійсності", - додав він.

Він нагадав, що за останній рік ціни на хліб зросли в межах загальної інфляції - на 7%.

У свою чергу президент Всеукраїнської асоціації пекарів Володимир Череда також вважає значно завищеними прогнози щодо зростання ціни хлібу на 30%.

Він зазначив, що зараз дійсно відбувається подорожчання зерна і муки, але остаточні дані щодо врожаю і якості врожаю будуть остаточно відомі лише в жовтні місяці. "Зерно повинно хоча б місяць полежати, щоб ми могли як хлібопекарники говорити про якість борошна", - сказав він.

Припущення про те, що Україна буде завозити борошно з Казахстану, Череда назвав "маразмом".

Нагадаємо, на минулому тижні у ЗМІ з'явилися прогнози про те, що дефіцит якісного зерна на ринку може призвести до подорожчання хлібобулочних виробів на 30%.

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.