Трейдери підписали з Мінагропродом меморандум щодо обмеження експорту пшениці | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Трейдери підписали з Мінагропродом меморандум щодо обмеження експорту пшениці

memorandum.jpg2_.jpg

Меморандум про взаєморозуміння на 2018/19 маркетинговий рік у п’ятницю підписали учасники зернового ринку і Міністерство аграрної політики та продовольства України. Як повідомляє кореспондент агентства Agronews, до меморандуму закладено обмеження експорту продовольчої пшениці на рівні 8 млн тонн, що на 2,5 млн тонн менше, ніж торік.

Підписаний меморандум також встановлює об’єм експорту фуражної пшениці на рівні 8 млн тонн. До меморандуму також закладений обєм внутрішнього ринкку продовольчої пшениці на рівні 5 млн тонн.

Від міністерства меморандум підписав перший заступник міністра аграрної політики Максим Мартинюк. Серед учасників зернового ринку, які підписали меморандум, були «Нібулон», Українська аграрна конфедерація, Всеукраїнська асоціації пекарів, УЗА, GAFTA, ЄБА, Американська торгівельна палата і Всеукраїнський аграрний форум.

Нагадаємо, що у минулому сезоні з України було експортовано 17,8 млн тонн пшениці (з борошном), у тому числі близько 10,5 млн тонн продовольчої.

Восьмого серпня перший заступник міністра аграрної політики Максим Мартинюк повідомив що урожай пшениці в Україні в 2018 році очікується на рівні 24 млн тонн (за фактом вже зібрано 21,7 млн тонн), з них 13 млн тонн - продовольчої. Підсумковий результат буде на 2 млн тонн нижче, ніж роком раніше.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.