Європейська бізнес асоціація закликала до створення законодавства щодо органіки

09.08.2018 16:16
  • “В Україні органічне виробництво тільки зароджується. Новий закон – важливий крок для розвитку галузі, але потрібно не забувати, що основний документ встановлює лише загальні принципи, а більш конкретні вимоги міститимуться у підзаконних актах, для розробки яких маємо рік до того, як закон дію набуде чинності. Європейська бізнес асоціація сподівається, що підзаконні нормативно-правові акти будуть напрацьовані вчасно, із залученням  експертного середовища та бізнесу”, – йдеться в заяві.

    У ЄБА зазначили, органічне сільське господарство – важливий нішевий ринок. “І для того, щоб розвивати даний напрямок в Україні, необхідно підвищувати обізнаність як фермерів, так і споживачів щодо того, яка продукція є органічною та яка роль їй відводиться у забезпеченні продовольчої безпеки країни”, – наголошується в заяві.

    Нагадаємо про те, що 10 липня Верховна Рада України ухвалила євроінтеграційний закон “Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції“. 30 липня президент підписав закон. Закон набуває чинності на наступний день після його опублікування та вводиться в дію через один рік з дня набрання чинності.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: