Французські винороби прогнозують у 2018 році гарний врожай через спеку

09.08.2018 09:30
 • “Лоза любить сонце на відміну від інших сільськогосподарських культур, які зараз страждають від спеки і посухи”, – заявив голова винного синдикату регіону Бордо Бернар Фарж. Дощі, які пройшли навесні, дозволили виноградникам перенести нинішню посуху, але якщо спека триватиме ще тижнів зо три, то можуть виникнути проблеми з прискоренням дозрівання і дисбалансами в складі винограду, додав експерт.

  У Бордо винороби в нинішньому році зіткнулися з двома проблемами: наприкінці травня град пошкодив 10 тис. га виноградників, а після червневих дощів спостерігалося грибкове захворювання мільдью (несправжня борошниста роса), що покриває листя лози цвіллю, яка вбиває живу тканину.

  Вважається, що спека зупиняє розвиток мільдью, але навіть екстремально високі температури цього літа не змогли повністю впоратися з цим захворюванням.

  У цілому ж спека нинішнього літа сприятливо вплинула на очікуваний урожай винограду і не дуже змінила терміни його збору по країні.

  Раніше повідомлялося про те, що екстремальна спека, яка спостерігається в європейських країнах цього року, викликала найбільшу за останні 40 років овочеву кризу у Європі.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: