Фермери визначили найбільш продуктивні сорти картоплі для сходу України

08.08.2018 16:59
 • Як повідомили в USAID, навесні цього року заклали декілька демонстраційних майданчиків, щоб визначитися, які сорти найкраще адаптовані до кліматичних умов та показують найбільшу продуктивність у східних регіонах. 

  У результаті експерименту найкраще показали себе сорти Рів’єра, Пікассо і Курода. Крім них, на ділянці були закладені ще 7 сортів: Арізона, Еволюшн, Воларе, Есмі, Констанс, Мадлен, Рудольф.

  Як зазначили в USAID, починаючи з 2014 року, у зв’язку з військовими діями, на території Донецької та Луганської областей припинилася планова сортозаміна та сортооновлення посадкового насіннєвого матеріалу картоплі як в спеціалізованих, так і в середніх і малих сільськогосподарських підприємствах.

  “Враховуючи значення картоплі для населення регіону, надзвичайно-важливим є пошук джерел та каналів забезпечення виробників картоплі східних областей високоякісним насінням стресо- та засухостійких сортів картоплі, поширення інформації про технологічні  інновації і ситуації в картопляній галузі”, – йдеться в повідомленні.

  Раніше повідомлялося про те, сімейне господарство з Канади побудувало успішний бізнес з вирощування найменшої у світі картоплі розміром від 19 до 41 мм.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: