АГРОВІДЕО

Товарна біржа «КМЕ» планує відкриття ринку сільгосппродукції

07.08.2018 16:33
Featured Video Play Icon
 • Товарна біржа «Київ Меркантайл Ексчейндж» заснована у липні 2001 року. У вересні 2017 року КМЕ вийшла на ринок із новою назвою, сучасним підходом й амбіційним планом розвитку.Основним напрямком діяльності ТБ «КМЕ» є організація біржового товарного ринку в Україні. У планах Компанії охопити як аграрний сектор (аграрна біржа), так і інші товарні ринки.

  Реалізація всіх сучасних інструментаріїв біржової торгівлі: двосторонній аукціон («біржовий стакан»), анонімність заявок, принцип «поставка проти платежу» та інше.

  «Київська товарна біржа – це зручна платформа для придбання мінеральних добрив. Ви можете купувати мінеральні добрива безпосередньо у виробника. На київській товарній біржі відкриті такі ринки, як, нафтопродукти, вугілля та мінеральні добрива. Планується відкриття ринку сільгосппродукції», – відзначив брокер товарної біржі «Київ Меркантайл Ексчейндж» Валерій Биковець.

  Головною метою «KME» є створення сучасного товарного ринку, формування прозорого механізму цін виробників, спрощення й пришвидшення виходу товаровиробників України на кінцевого споживача.

  Купувати на київській товарній біржі дуже просто. Достатньо зайти на її сайт, де із списку обрати брокера, який займуться забезпеченням контракту з купівлі-продажі мінеральних добрив і іншої продукції. На київській товарній біржі купувати швидко, вигідно і без ризику!

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: