Один з найбільших переробників фруктів в Україні побудує третій завод у Польщі

07.08.2018 15:11
 • «Третій завод буде мати продуктивність 3 тис. тонн яблук на добу з можливістю збільшення до 4,5 тис. тонн, з переробки ягід – до 700 тонн на добу», – повідомив директор з виробництва TBFruit Олег Мочалюк в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

  За його словами, T.B.Fruit володіє двома заводами в Польщі (перший куплений в 2010 році, другий – в 2012 році) загальною продуктивністю переробки 3 тис. тонн яблук на добу. Крім яблук, на польських заводах переробляється полуниця, малина, смородина, вишня, аронія, червона смородина, аґрус.

  Мочалюк вказав, що 90% виробленої продукції йде на експорт. Основними експортними напрямками є країни ЄС, США, Канада. Крім того, поставки здійснюються в Японію, Ізраїль і країни Близького Сходу.

  T.B.Fruit є вертикально інтегрованою міжнародною групою компаній з замкнутим циклом виробництва. T.B.Fruit володіє вісьмома заводами з виробництва сокових концентратів соків прямого віджиму, фруктових пюре і заморожених фруктів і овочів в Україні, Молдові, Польщі. В Україні T.B.Fruit виробляє соки прямого віджиму під ТМ Galicia.

  Нагадаємо про те, що у 2017/18 маркетинговому році українські виробники яблук експортували 40,9 тис. тонн фруктів, або в 3,2 рази більше, ніж в 2016/17 МР.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: