«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» показали роботу сільгосптехніки в чотирьох регіонах України

07.08.2018 11:27
 • Аграрії близько 35 господарств змогли перевірити ефективність, надійність та високу продуктивність агрегатів «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», а також отримати детальні консультації менеджерів компанії.

  На полях продемонструвала свою роботу дискова борона-лущильник «ДУКАТ-5» з шириною захоплення 5 метрів. Універсальне знаряддя виконує якісну передпосівну підготовку ґрунту, використовується для лущення стерні, поверхневої та основної обробки ґрунтів. Машина оснащена надміцними дисками, ресорною 3D-стійкою та підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT, що не потребують обслуговування.

  Крім того представники аграрних підприємств побачили в дії глибокорозпушувач «ФРАНК» оновленої ​​конфігурації з опорними колесами і дуже стійкими до зношування робочими органами HARD-SHELLТМ, виконаними з композитних матеріалів.

  В цілому, за тиждень в чотирьох областях було проведено п’ять великих демо-показів.

  Підводячи підсумки проведених заходів, менеджери з продажів «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» Олександр Герасимов і Владислав Боровик відзначили результативність показів.

  «Багато аграріїв, які прибули на демо-покази, вже мають у своєму арсеналі техніку «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН». Маючи позитивний досвід роботи з агрегатами компанії, вони діляться своїми відгуками з колегами, потенційними покупцями, – відзначає Олександр Герасимов.

  За його словами, за підсумками польових показів багато фермерів зацікавились агрегатами «ЛОЗІВСКИХ МАШИН» і компанії вдалося досягти попередніх домовленостей про ряд продажів. Сьогодні вже йде робота над відповідними угодами.

  Менеджер з продажі додав, що українським фермерам купувати техніку «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» ще і вигідно, оскільки вона входить в перелік агрообладнання, що підлягає 25-відсодковій компенсації з держбюджету.

  Демо-тур продовжується. На черзі проведення показів техніки у Полтаві. Там планується провести три польових покази.

  «Подальший маршрут передбачає відвідування півдня України – Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей. Ми також побуваємо в центральній і західній Україні і завершимо наш великий демо-тур до середини вересня», – повідомив Владислав Боровик.

  Зустрічайте у ваших регіонах техніку «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», з якою ГРОШІ – ДІЙСНО ПАШУТЬ!

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: