Мерія Сум відмовилась утилізувати застарілы пестициди на околиці міста

02.08.2018 16:35
 • Офіційну позицію міської влади озвучив під час наради в облдержадміністрації заступник Сумського міського голови Олександр Журба.

  «Під час спільної наради заступник міського голови Сум Олександр Журба відмовився визнавати відповідальність міста за зберігання зазначених пестицидів. Хоча інші населені пункти Сумського, Липоводолинського, Роменського районів, де ситуація аналогічна, співпрацюють з обласною владою щодо вирішення проблеми з хімікатами», – прокоментував ситуацію заступник голови обладміністрації Микола Подопригора.

  Повідомляється, що процедура поводження з відходами визначена законом України «Про відходи» і в межах Сумської області згідно з нею вже перезатарено і поставлено на зберігання 37 тонн у Липоводолинському, 9 тонн в Роменському, 52 тонни у Шосткинському районах області протягом останніх років. Проблеми виникають лише з 22 тоннами в межах міста Суми.

  Нагадаємо, пестициди залишились на околицях Сум після ліквідації КСП «Тепличне» у 2003 році. Спочатку вони зберігалися на закритих складах, але в 2013 році приміщення були зруйновані невідомими, які розібрали їх на будівельні матеріали. З того часу місцева влада безуспішно намагається вирішити питання їх утилізації для зменшення негативного впливу хімікатів на довкілля і здоров’я людей.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: